Lokal handlowy Śródmieście-Wschód

Bezpośrednio sprzedam wyjątkowy frontowy lokal użytkowy z dużymi witrynami i wejściem bezpośrednio z ulicy znajdujący się w budynku przy Rewolucji 1905 r. 84 (rejon skrzyżowania z Kamińskiego).

Lokal ma powierzchnię 107,81 m2 i jest w stanie do generalnego remontu.
Lokal składa się z bardzo dużej sali sprzedaży z dwoma oknami witrynowymi położonymi po obu stronach wejścia oraz dwóch pomieszczeń magazynowych na zapleczu, w.c. oraz pomieszczenia socjalnego/kuchni. W pomieszczeniach magazynowych jest możliwość przywrócenia 3 okien i wydzielenia trzech niezależnych pokoi/gabinetów.

Pełna własność z KW, prężna Wspólnota Mieszkaniowa, czynsz ok. 800 zł. (w tym centralne ogrzewanie).

Lokal doskonale może pełnić wiele funkcji w tym typowo handlową (np. apteka), usługową ( np. fryzjer, kosmetyczka, salon odnowy spa), medyczną (np. gabinet stomatologiczny, rehabilitacyjny), edukacyjną (np. szkoła języków obcych), gastronomiczną, bądź biurową.

Doskonała lokalizacja w ścisłym centrum Łodzi przy ruchliwej ulicy w najbliższej okolicy biurowce Commarch i Infosys, apartamentowce Etiuda, Leader House i nowopowstała inwestycja na Kamińskiego, miasteczko akademickie Lumumbowo.

Oferta bezpośrednia, proszę pośredników o niekontaktowanie się.

Więcej informacji Lokal handlowy Śródmieście-Wschód Łódź

Cena: 329 000 złotych
Metraż: 107,81 m2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.