Dom Mileszki

Poszukujesz wygodnego domu w zielonej okolicy? Chcesz zamieszkać na osiedlu oddalonym od Centrum, ale z szybkim do niego dojazdem i dostępem do komunikacji miejskiej? Obejrzyj ten dom na osiedlu Mileszki i zobacz siebie w tym miejscu.

Opis domu.
Budynek został wybudowany w technologii murowanej (pustak). Są tutaj trzy kondygnacje – parter, piętro i poddasze mieszkalne. Dom ma spadzisty dach kryty blachą, betonowe stropy i elewację ocieploną styropianem i wykończoną tynkiem. Między kondygnacjami schody tzw. pełne, a na poddasze schody ażurowe. Na podłogach mozaiki parkietowe, a na poddaszu panele. Okna nowe plastikowe. Drzwi wewnętrzne drewniane. Drzwi wejściowe do domu są antywłamaniowe. Budynek ma częściowe podpiwniczenie pod garażem. Każda z kondygnacji może stanowić osobne mieszkanie, ponieważ na każdej jest kuchnia i łazienka.

Na parterze są cztery pokoje (25m2, 12m2, 8,5m2, 9m2), kuchnia 8m2, łazienka 4,5m2 i przestronny hol. Na piętrze salon z jadalnia 52m2 z kominkiem, trzy pokoje (3 x 14m2), kuchnia 10m2, łazienka 5m2 i hol. Na poddaszu są dwa pokoje w amfiladzie (12m2, 14,5m2).
W kuchni na piętrze pozostają meble w zabudowie z płytą ceramiczną, piekarnikiem i wyciągiem, zmywarką i lodówką. W toalecie znajduje się gazowy piec dwufunkcyjny centralnego ogrzewania i ciepłej wody firmy Immergaz.

Garaż jest połączony z częścią mieszkalną, a brama garażu jest otwierana pilotem.

Droga dojazdowa utwardzona, działka o powierzchni 999mkw, wysiana trawa, ogrodzenie – płot betonowy z tyłu, a boki z elementów metalowych. Ogrzewanie piecem gazowym dwu funkcyjnym, woda z sieci miejskiej, kanalizacja podłączona do szamba ekologicznego (nie trzeba wybierać), a odpływy z obu kuchni do szamba szczelnego (wybieranie raz na rok).

Podoba Ci się nasz opis? Zadzwoń jak najszybciej i umów się na spotkanie. Zapraszam do oglądania.

UWAGA: dane o ofercie według informacji zgłaszającego – mogą odbiegać od stanu faktycznego. Biuro nie ponosi odpowiedzialności za niezgodność danych z rzeczywistością. Oferta może być w danym momencie nieaktualna. Oferty na naszych stronach internetowych nie są ofertami w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dzień wykonania zdjęć i wirtualnej wizyty mogą się różnić.

Więcej informacji pod adresem Dom Mileszki Łódź

Cena: 495 000 złotych
Metraż: 280 m2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.